O nas

Witam serdecznie, jestem założycielką i właścicielką salonu kosmetycznego w Brzegu przy ulicy Mossora 6a/5. Salon założyłam z pasji do zawodu kosmetologa w 2005 roku jako młoda dziewczyna. Na początku w ofercie salonu przeważały zabiegi stylizacji paznokci i podstawowe zabiegi kosmetyczne takie jak henna brwi i rzęs oraz oczyszczanie.

W roku 2010 salon został mocno rozbudowany, a udoskonalany jest do dziś dnia w pogoni za nowościami i trendami na rynku kosmetycznym i dermo estetycznym.

W naszej ofercie znajdują się już nie tylko zabiegi kosmetyczne i upiększające, ale również zabiegi estetyczne takie jak mezoterapia igłowa, makijaż permanentny i medyczny, korekcja ust, zabiegi dermo estetyczne z użyciem lasera medycznego, przynoszące niesamowite efekty w odmładzaniu, leczeniu trudnych odmian trądziku ropnego,  likwidacji przebarwień i naczynek oraz fotoepilacja.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, współpracujemy z lekarzami medycyny estetycznej, chirurgiem onkologiem, konsultując z nimi problemy naszych pacjentów.

Nasz salon cieszy się zaufaniem wielu stałych klientek i klientów regularnie odwiedzających gabinet.

Zapraszam do odwiedzenia strony salonu oraz do zapoznania się z naszą szeroką ofertą zabiegową.

 

 

mgr Agnieszka Skotnicka - kosmetolog.